Karbonatlı Su - Zayıflama Kürü ile Hızlı Kilo Verin ! | Diyetler, Diyet Listeleri, Şok Diyetler, Alkali Diyeti ve Egzersizler

Karbonatlı Su – Zayıflama Kürü !

Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlerle popüler bir kür olan Karbonatlı Su paylaşacağım. Bir zayıflama kürü olan karbonatlı su ile birlikte daha kolay kilo verebileceksiniz. Metabolizmayı hızlandırmak için ve vücudun ph değerini asitten alkaliye çevirmek gerektiğini pek çok uzman belirtmektedir. Bunun en kolay ve doğal yolu ise Karbonatlu Su küründen geçmektedir. Özellikle et ve karbonhidrat ağırlıklı beslenenlerin vücutlarında asit birikmesi sonucunda kilo vermeleri zorlaşır. Yaklaşık olarak her 15 kg için 1 kilogram karbonatlı su tüketilmesi gerekmektedir. Bu şekilde  hızlı ve kalıcı zayıflamak mümkündür. Doğal zayıflama kürü olan karbonat içeren karbonatlı su ile sağlıklı bir şekilde zayıflayacaksınız.

Karbonatlı Su Tarifi

Vücutta yer alan asit oranını azaltarak hem sağlıklı hem de vücudumuzu kilo vermeye elverişli bir hale getiren karbonatlı suyun tarifi oldukça kolaydır. 1.5 litre suyun içerisine 1 tatlı kaşığı kadar karbonat ekleyin. Daha sonra karbonat eriyene kadar karıştırın. Karbonat suyunuz hazırdır. Günde 4 litre kadar tüketilmelidir. İsterseniz bu miktarı 3 litre ile sınırlayabilirsiniz. Öğünlerden sonra su yerine yemekten yarım saat önce karbonatlı su içeceksiniz. Yemek yedikten 1 saat sonra yine karbonatlı su ile zayıflama kürü uygulamaya devam edeceksiniz. Ayrıca bu Alkali Su dur. Yani Alkali su hazırlamış oluyorsunuz.

Uyanınca aç karnına yarım litre kadar karbonatlı su için. 30 dakika sonra kahvaltı edebilirsiniz. Ödem söktürücü ve şişkinlik giderici özelliği vardır. Diyet ile birlikte uygulandığında ayda yaklaşık olarak 5-7 kilo arasında zayıflamanıza yardımcı olacaktır.

karbonatlı su

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir